Tonak: Klobouky s dlouholetou tradicí v čele módního průmyslu

Tonak

Historie značky Tonak a význam v oblasti módy.

Značka Tonak má dlouhou historii sahající až do roku 1799, kdy byla založena v České republice. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců klobouků na světě a získala si reputaci za inovativní design a precizní řemeslnou práci. Tonak se stal symbolem elegance a šarmu ve světě módy, a jeho klobouky jsou oblíbené mezi celebritami i běžnými lidmi po celém světě. Díky kombinaci tradice a moderního přístupu si Tonak udržuje svoji pozici v čele módního průmyslu dodnes.

Popis ikonických klobouků od Tonaku.

Tonak je známý svou širokou škálou ikonických klobouků, které kombinují tradiční řemeslné techniky s moderním designem. Mezi nejoblíbenější patří modely jako je fedora, trilby nebo panama. Fedora je klasický klobouk s kulatou korunkou a středně širokým lemem, zatímco trilby má kuželovitou korunku a otočený lem. Panama je lehký slaměný klobouk s plochým vrcholem a oblým lemem. Tyto stylové kousky od Tonaku jsou oblíbené jak mezi muži, tak ženami po celém světě.

Trendy v oblasti klobouků a jak Tonak reaguje na ně.

V oblasti klobouků se stále více prosazují retro styly, jako jsou klobouky s širokým okrajem nebo klobouky ve vintage provedení. Tonak reaguje na tyto trendy tím, že do svých kolekcí začleňuje moderní interpretace těchto klasických stylů. Kromě toho značka Tonak také experimentuje s různými materiály a barevnými kombinacemi, aby dokázala oslovit širší spektrum zákazníků a zůstala vždy v souladu s aktuálními módními trend.

Spolupráce značky Tonak s designéry a módními domy.

Tonak spolupracuje s renomovanými designéry a módními domy, aby udržel své místo v čele módního průmyslu. Spolupráce s těmito talentovanými tvůrci přináší inovativní prvky do tradičních klobouků Tonak. Mezi designéry, kteří spolupracovali s touto značkou, patří například Jan Černý nebo Jana Mikešová. Tyto spolupráce pomáhají Tonaku držet krok s aktuálními trendy a zároveň zachovat jeho dlouholetou tradici a kvalitu.

Jak vybrat ten správný klobouk od Tonaku podle tvaru obličeje.

Při výběru správného klobouku od Tonaku je důležité vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Pokud máte oválný obličej, můžete si dovolit téměř jakýkoliv typ klobouku. Pro obličeje s kulatými rysy doporučujeme vyšší a strukturované modely, které prodlouží obličej opticky. Naopak u obdélníkového tvaru se hodí širší klobouky s decentním zdobením na bocích, aby zmírnily tvary obličeje. Pro srdcovitý tvar jsou ideální klobouky se širším okrajem nebo ozdobením v dolní části, které vyváží šířku čela. U kulatých obličejů zase doporučujeme klobouky s vyšším středem, které prodlouží obličej a opticky ho zeštíhlí. Tonak nabízí široký výběr klobouků pro každý tvar obličeje, stačí si jen vybrat ten pravý!

Tipy na styling s klobouky od Tonaku pro různé příležitosti.

Pro elegantní večerní look doporučujeme kombinovat klobouky od Tonaku s dlouhým večerním šaty a jemnými šperky. Pro každodenní outfit lze klobouk sladit s džínami a košilí pro ležérní a stylový vzhled. Na letní festivaly nebo dovolené na pláži si můžete vybrat slaměný klobouk od Tonaku, který skvěle doplní lehké letní šaty či plavky. Pro pracovní prostředí je ideální kombinace klobouku s oblekem nebo kostkovaným sakem pro sofistikovaný vzhled. Nezapomeňte, že správně zvolený klobouk dokáže celý outfit povznést a dodat mu eleganci či originalitu.

Odkazy na prodejní místa a online obchody s produkty od Tonaku.

Tonak je možné zakoupit nejen v kamenných prodejnách, ale také online. Mezi prodejní místa patří prestižní obchody s módním zbožím po celém Česku, jako například Pařížská ulice v Praze nebo Národní třída v Brně. Pokud preferujete nákup z pohodlí domova, můžete si vybrat z bohaté nabídky Tonaku na jejich oficiálním e-shopu. Značka je také dostupná prostřednictvím vybraných online obchodů s módním doplňkovým zbožím. Buďte trendy a doplňte svůj outfit ikonickým kloboukem od Tonaku!

Publikováno: 11. 03. 2024

Kategorie: móda

Autor: Vanda Kozáková

Tagy: tonak | výrobce klobouků