Dámské plavky 2015

Astratex Astratex Astratex Astratex

                         Astratex        Vstupte do E-shopu

Astratex Astratex Astratex Astratex

Moderní dvoudílné plavky neměly svou cestu na vrchol jednoduchou. Ještě v 50. letech platil přísný zákaz nošení těchto plavek na většině evropských pláží. Za rozšíření těchto plavek pak můžou květinové děti a filmové hvězdy, které bikiny nosily. Otec menších než nejmenších plavek na světě se jmenoval Luis Réard. Podle něj mají mít bikiny takovou velikost, že je protáhnete prstenem. Co se týče současnosti, bikiny ovládly všechny pláže. Za posledních několik let bylo navrženo několik tisíc modelů z různých materiálů, s různými potisky i bižuterií.

Luxusní prádlo Luxusní prádlo Luxusní prádlo Luxusní prádlo

                         Luxusní prádlo        Vstupte do E-shopu


Ačkoliv jednodílné plavky dnes uvidíte velmi zřídka, jejich role je ve vývoji plavek klíčová. Jednodílné plavky jako takové pak slavily úspěch především na přelomu 80. a 90. let. Koncem této éry zaujaly hlavní místo plavky dvoudílné a jednodílné pak odešly do ústraní. Dodnes jsou však využívány především plavci-závodníky, kteří oceňují, že se na těchto plavkám nemůže nic rozvázat a samovolně spadnout.


Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

                         Mona classic        Vstupte do E-shopu

V posledních letech zažívají jednodílné plavky malou renesanci. Návrháři začínají klasický upnutý úbor vykrajovat a výsledné plavky pak opravdu stojí zato. Skoro zapomenutým a opomíjeným typem jednodílných plavek jsou monibikiny. Ty tvoří malinké plavkové kalhotky a nosí je především odvážné dámy, které se chtějí maximálně opálit.

Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

                         Prádlo elegant        Vstupte do E-shopu

Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

Vyberte si střih

Vyberte si z následujících střijů ten, ve kterém zazáříte:

G - string

Mikrokiny

Monokiny

String bikiny

Šortky nebo boxerky

Tanga

Tankiny

V - kiny