Astratex

Astratex Astratex Astratex Astratex

                         Astratex        Vstupte do E-shopu

Astratex je jedním z největších prodejců na našem trhu zastupuje značky, jako jsou například Triola, Winner, Rami, Comette nebo Etna.

Triola

Společnost Triola nabízí svým zákaznicím již tradičně také jednodílné a dvoudílné plavky. Ty jsou navrženy a ušity podle osvědčených fazón podprsenek a vynikají perfektním střihem, funkčními materiály a módními vzory. Zaručují pohodlnost a zároveň potřebnou oporu košíčků až do velikostí H75.

Veškeré plavky značky Triola jsou vhodné i pro ženy s alergií na kov. Kovové prvky (zapínání, háčky, posunovače) na modelech neobsahují nikl. Právě nikl je hlavním alergenem, který způsobuje alergické reakce na kov.

Materiály, ze kterých jsou plavky ušity, byly testovány na standardní odolnost proti agresivním účinkům mořské i chlorované vody.

Astratex Astratex Astratex Astratex

                         Astratex        Vstupte do E-shopu

Winner

Značkový výrobce dámských plavek Winner představil nové kolekce jednodílných plavek Aquasport a Wellness pro sezónu 2015. Zajímavé modely praktického střihu ovšem ocení i ženy, které se nevěnují plavání nebo netráví aktivnější dovolenou.

Winner je především výrobce sportovních plavek, což je velmi znát na modelové řadě Aquasport, kterou reprezentují tradičně kvalitně zpracované plavky ve sportovně elegantním střihu a kombinaci barev. Plavky jsou podšité a vyztužené v oblasti dekoltu.

Kolekce Wellness potěší zejména ženy s ladnějšími křivkami a plnějším poprsím. Tvoří ji plážové plavky s opticky zeštíhlujícím vzorem, vyjímatelnými vycpávkami a širšími ramínky, která nechají lépe vyniknout dekoltu.

Astratex Astratex Astratex Astratex

                         Astratex        Vstupte do E-shopu

Rami

V nabídce firmy Rami převažují luxusní plavky, ale i sportovní či plážové modely, které se můžete pořídit už zhruba za 600 Kč.

Luxusní prádlo

Luxusní prádlo Luxusní prádlo Luxusní prádlo Luxusní prádlo

                         Luxusní prádlo        Vstupte do E-shopu

Obsessive

Tuto značku přináší stránky Luxusnipradlo.cz. Z nabídky si zaručeně vyberete odvážné střihy v neobvyklých barvách. Kvalitní provedení a důraz na ženské křivky dodá každé postavě půvab. Plavky značky Obsessive si mnoho zákazníku cení pro jejich luxusní provedení.

Mona Classic

Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

                         Mona classic        Vstupte do E-shopu

Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

Xmode

Xmode Xmode Xmode Xmode

                         Xmode        Vstupte do E-shopu

Victoria´s Secret

Victoria's Secret je jednou z nejznámějších značek spodního prádla, ovšem v posledních několika letech se soustřeďuje i na parfémy, módní doplňky, plavky a dokonce i oblečení. Značka je známá nejen pro své krásné a luxusní prádlo, ale i pro jejich dokonalé přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které dokonale prezentují značku. Za vynikající modelky Victoria's Secret můžeme považovat modelky jako Naomi Campbell, Heidi Klum, Eva Herzigová, Karolina Kurková, Helena Christensen, Laetitia Casta a Stephanie Seymour. Těmto modelkám už se neřekne jinak než tzv. "Angels".

Nyní značka nabízí dokonalou souhru luxusu a kvality. Žena nemusí být dokonalá, jednotlivé modely jsou navrženy tak, aby svým střihem, látkou a barvou dokonale podtrhly přednosti a ženský původ nebo naopak dotvořily to, co není dokonalé. VICTORIA' S SECRET je značkou ženské krásy.

Prádlo Elegant

Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant Prádlo elegant

                         Xmode        Vstupte do E-shopu

Tento e-shop pro Vás přichystal sortiment dámských dvoudílných plavek nejžádanějších kvalitních značek, ve střizích a barvách diktovaných nejnovější módou. Můžete si vybrat plavky z kolekce 2015 standartních nebo nadměrných velikostí, s podšitím, s vyztuženými a nevyztuženými košíčky, s kosticemi nebo bez nich, s vyjímatelnými vycpávkami, apod. Nabízí plavky značky Eurofala, Doona a Self, celoevropsky známé značky Winner, kterou si oblíbili i někteří známí sportovci, velice oblíbené evropské značky SHE a další.